• et
  • ru

Pediküür ja maniküür

Kuigi maniküüri on võimalik ka kodus teha, võimaldab salongi kätehoolitsus effektiivsemat ja professionaalsemat tulemust.

Klassikaline maniküür koosmeb küünte viilimisest, küüntenahkade korrastamisest, õlitamisest-kreemitamisest ja küünte lakkimisest.Maniküüri juurde kuulub alati kätemassaaž, mis on vereringet parandava ja tõeliselt lõõgastava toimega.

Sügavuti hooldavatest hooldustest on kõige rohkem levinud käte- ja jalgade parafiinihooldus. Parafiinihooldused on sügavniisutava ja  toitva toimega, parandavad vereringet ja sobivad eriti hästi inimesele, kellel esineb liigeseprobleeme. Soe parafiin avab poorid ja teeb naha eriti vastuvõtlikuks vajalikele toitainetele ja eeterlike õlide mõjule. Parafiinihooldust võib teha ka koos kollageenmaskiga, kuid ka parafiini enda koostisesse kuuluvad erinevad õlid ja vitamiinid jõuavad soojuse mõjul sügavamale naha sisse, muutes käed tõeliselt pehmeks.

Pediküür on läbi aegade olnud väga populaarne teenus salongis vaatamata sellele, et jalad on enamuse ajast aastas peidus sokkide, kingade või saabaste sees.

Pediküür pole mitte lihtsalt küünte vormikujundamine ja lakkimine, vaid terve jalgade ja taldade hooldamise süsteem. Regulaarne jalgadehooldus aitab hoida varba- ning pöianaha tervena. Pediküüri alla käivad pöidade naha kõvaksmuutunud naha pehmendamine, nahapinna kärbunud pealiskihi eemaldamine, sissekasvanud küünte ja kutiikuli töötlemine, konnasilmade ravi. Protseduuri lõpus tehakse taldade ja päidade massaaž, mis stimuleerib bioloogiliselt aktiivseid punkte - närvilõpmeid, mille järel tõuseb terve inimorganismi toonus ja elujõud.

Ilusad ja hoolitsetud jalad ning käed on iga endast lugupidava naise (ka mehe!) visiitkaardiks.

Geellakk on uusim saavutus naturaalsetele küüntele. Geellakk on püsilakk, mis ei kooru maha, püsib nädalaid ja ei kaota oma läiget. Lakk kuivab LED- lambi kaasabil ja klient ei pea enam ootama laki küüntel kuivamist. Geellakk eemaldatake salongis spetsiaalse lahusega.

Vaata hinnakirja

Depilatsioon

Depilatsioon on soovimatute karvade eemaldamise viis, mille käigus vahatamise abil eemaldatakse karv koos jurega, mille tõttu vigastatakse ja nõrgestatakse karvasibulat, mistõttu uus karv kasvab aeglaselt ja on heledam ja nõrgem.

Depilatsiooni käigus vaha kantakse nahale karvakasvu suunas ja eemaldatakse spetsiaalse paberi abil järsu vastukarva tõmbega.

Meie salongis kasutatakse Sukari suhkrupastat delikaatsete piirkondade (nägu, kaenlaalused, bikiini) vahatamiseks ja Depilevé vaha käte-jalgade pealt karvade eemaldamiseks.

Esmakordselt depilatsiooni tulles peab meeles pidama, et karvade pikkus ei tohiks olla alla 5-6 mm (u. 2 nädalat peale viimast raseerimist). Tuleb arvestada ka sellega, et peale esimest vahatamist ei pruugi klient saada ideaalset tulemust, seda saavutame alles peale kolmandat-neljandat protseduuri.

Vahatamine on iga inimese jaoks rohkem või vähem valulik protseduur , kuigi seda valulikkust tihtipeale hinnatakse üle.  Ajapikku kehakarvad jäävad nõrgemaks, nahk aga harjub protseduuriga ära, ja sellega depileerimine muutub pigem ebameeldivaks kui valusaks võimaluseks liigsetest kehakarvadest lahti saada.

Kui otsustad depilatsiooni kasuks, siis helista ja küsi nõu meie kosmeetikutelt, koos me suudame parimat tulemust saavutada.

Vaata hinnakirja

Näohooldused

ENVIRON

Environ - Lõuna-Aafrikast pärit professionaalne nahahooldussari, mida müüakse diplomeeritud arstide ja kosmeetikute kaudu juba enam kui 65 riigis üle maailma. Selle sarja loojaks on Lõuna-Aafrika kirurg dr Fernandes, kes aastakümneid oli uurinud A-vitamiini mõju melanoomi ja akne ravis. Uuringute käigus ta tuli järeldusele, et tuleviku kosmeetikatoodetes peab sisalduma piisavas koguses A-vitamiini, C-vitamiini ja teisi antioksüdante, et saaksime kaitsta nahka kahjuliku UV-kiirguse ja vabade radikaalide mõju eest. 

Päikesevalgus põhjustab naha enneaegset vananemist. UV-kiired ja muud vabad radikaalid (õhusaaste, suitsetamine jms) rikuvad naharakke, hävitades nende DNA-d (geneetilise koodi). Aastate möödudes põhjustavad UV-kiired naha õhenemist, kortsude teket, laienenud veresooni, pigmendihäireid ja isegi nahavähki. 

A-vitamiini tuntakse kui terve naha alust ja juba tekkinud nahaprobleemide ravijana. A-vitamiin koos C-vitamiiniga mõjutab kollageeni- ja elastiini sünteesi, paksendates nii epidermist ja madaldades kortse. Melaniini ja rasunäärmete tootmine normaliseerub ja vereringe paraneb.

Vitamiinikreeme kasutamist tuleks alustada noorena, et valguskahjustusi ennetada. NT 80% naha päikesekahjustustest sünnib enne 18. eluaastat. Meil tuleks korvata nahale päevaga hävivad vitamiinid, lisades paigaliseti A-vitamiini ja antioksüdante.

Environ® nahahooldustoodetes kasutatakse A-vitamiini retinool palmitaadi ja retinool atsetaadi vormis. Neid tooteid muudab ainulaadseks see, et A-vitamiini sisaldus toodetes on järk-järgult suurenev. Selline lähenemine võimaldab kasutada nahahoolduses kõrgemaid A-vitamiini sisaldusi, sest nahk saab ajaga harjuda suurenevate vitamiinikogustega. Nahka on vaja järg-järgult harjutada suurenevate A-vitamiini kogustega, sest suures koguses A-vitamiin võib tekitada nahaärritusi nagu kuivus, sügelus, vistrikud. See pole allergia ja see on mööduv. Ärritused tekivad kui A-vitamiini retseptorid nahas "magavad", ja järsult suures koguses vitamiini kasutamine võib tekitada ärritust.

Environ®  nahahooldustooted on mõeldud kõikidele nahatüüpidele ja vanusegrupile, nii naistele, kui ka meestele. Toodete valmistamiseks kasutatakse ainult tippkvaliteetset toorainet ja värskeid, aktiivseid vitamiine. Need tooted on hüpoallergeensed ega sisalda värviaineid, säilitus- ja lõhnaaineid kasutatakse vaid vajadusel. Environ® tooteid on testinud ainult vabatahtlikud katseisikud. Kõik tooted valmistatakse Lõuna-Aafrikas Environi oma tehases, et jälgida tootmisprotsessi. Vitamiini aktiivsust toodetes on kinnitanud sõltumatu Šveitsi Vitamiini Instituut. Environ Skin Care on keelanud Environ toodete müügi internetis, mistõttu kvaliteetset toodet saab osta vaid diplomeeritud arsti või kosmeetiku kaudu.

ENVIRON VITAMIINIHOOLDUSTES  kasutatavad seerumid on mõeldud kasutamiseks nii mesoteraapia, kui ka aparaadihooldustes, imendamiseks madalasagedusliku ultraheliga ja pulseeriva iontoforeesiga. A-vitamiini seerumid valitakse hooldustes selle põhjal, mitmendale tasemele klient on jõudnud vitamiinikreemide kasutamisel koduhoolduses. Mikrolihvimine või happekoorimine enne hooldust aitavad vitamiinidel imenduda ja hooldused võib kohandada sobivaks vastavalt kasutatavale aparaadile.

ENVIRON IMENDAMISHOOLDUSED

Sonoforees: Peale hoolikat nahapuhastust valitakse soovitud vitamiiniseerum, mis levitakse näole. Spetsiaalhooldust vajavad piirkonna või kogu nägu käiakse läbi madalasagedusliku ultraheliga (n. 22kHz), rakkudevahelised lipiidkihid hakkavad värelema ja moodustuvad kanalid naha sügavamatesse kihtidesse. Kanalid püsivad avatuna umbes ühe tunni.

Iontoforees: Näole levitatakse kummitaoliseks muutuv Alginate mask, mis hoiab niisutatuna ja takistab vitamiinide haihtumise. Maski külge kinnitatakse iontoforeesaparaadi juhtmed ja aparaadi abil antakse 20 min jooksul pulseerivat elektrivoolu, ning ultraheliga tehtud kanaleid pidi juhitakse vitamiinid naha sügavamatesse kihtidesse. A- ja C-vitamiin pääsevad stimuleerima fibroblasti rakke, tootma kollageeni, elastiini ja glükoosamiinglükaane.

Hoolduse lõpetuseks mask eemaldatakse ja näole levitatakse soovitud päevakreem. Peale hooldust on nahk niisutatud, kirgas ja särav. Environ hooldusi soovitatakse teha sarjahooldusena 1-4 nädala tagant, olenevalt naha seisukorrast. Järjepidev A-vitamiini sisaldava kreemi kasutamine koduhoolduses on väga tähtis parimate tulemuste saavutamiseks. 

ENVIRON PEELINGUD

 Environ hoolduskontsepti kuulib ka sari tõhusaid, kuid turvalisi happeid koorimiseks. Peeling tooted on piimhape ja TCA ehk triklooräädikhape, mis on saadaval nii geeli, kui kreemina.

Environ- peelingud tehakse sarihooldustena näiteks korra nädalas, viis kuni kuus nädalat järjest. Klient peaks olema kasutanud A-vitamiini kreemi enne peeling sarja ja jätkama ka selle kasutamist edaspidi. Happekoorimist soovitatakse akne, rosacea ning paksule ja päikesekahjustatud nahale.

"Kortsuhooldusteks" mesorolleri kasutamine ja vitamiinide imendamine on tõhusam, kui koorimised, kuna imendamishoolduste tulemusena epidermis tugevneb seespoolt ja hoolduste jätkudes kortsud ja aknearmid madalduvad. Environ koorimise ei tehta suvel vältimaks pigmendi  muutusi.


ELSA HJERONYMUS

Elsa Hjeronymuse näohooldus - ainulaadne sügavpuhastav näohooldusprotseduur, mille käigul toimub mitmeastmiline naha puhastamine. Protseduuri teostatakse spetsiaalse preparaadiga, mis reageerib üleliigse rasuga, näidates ära ummistunud poorid ja põletikulised kolded. Hoolduse käigus eemaldatakse nahapinnalt surnud naharakud, ergutatakse naha ainevahetust, ühtlustades nahapinda ja selle jumet.

Hooldusel kasutatav mask omab värskendavat, põletikuvastast ja vereringet aktiveerivat toimet. Maski põhitoimeaine mentool rahustab nahka, ahendab nahapoore ja alandab põletikke, parandab naha jumekust. Teine koostisaine - kamper -  stimuleerib naha ainevahetust tänu oma soojendavale toimele. Maski järgselt on nahk ühtlase, värske ja kirka jumega.

  • Hoolduses kasutatav infrapunakiirgus aktiveerib vereringet, mille tulemusena poorid laienevad ja puhastuvad; väendab valu;

stimuleerib rakkude uuenemist; kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist; nahal olevad armid, isegi liiglihaga armid, pehmenevad ja muutuvad vähemmärgatavateks või kaovad; tõstab organismi immuunsust;varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa jääkproduktide eemaldamisele; parandab nahajumet, silendab kortse. 

Pärast Elsa Hjeronymuse sügavpuhastavat hooldust on nahk hooldusvahenditele vastuvõtlikum ning omandab paremini nendes olevaid aktiivseid toimeaineid. Protseduurijärgselt tunneb klient oma näonahal tõelist värskust ja puhtusetunnet. Nahk on elastsem ja siledam, jume on tunduvalt paranenud. Protseduur on hea alternatiiv valulikule mehaanilisele puhastusele.

Protseduur sobib igale nahatüübile (välja arvatud väga kuiv ja õhuke nahk), eriti soovitame seda puberteedieas noorukitele, kellel on probleeme tugevnenud rasuerituse ning põletikega. Protseduure võib teostada kuurina, iga 2-3 nädala tagant, olenevalt näonaha seisukorrast.

Elsa Hjeronymus sügavpuhastav hooldus sobib nii näo, kui ka dekoltee ja selja hooldamiseks.

Sarjas on  tooteid kõikudele nahatüüpidele ka kodus kasutamiseks. Elsa Hjeronymuse toodete järjepidev kasutamine garanteerib tõeliselt hea tulemuse, seda tõestavad enam kui 60-aastased kogemused.

ESTMASTER NÄOMASSAAŽID

Estmaster pinguldava (ka mikrovananemist ennetava) näomassaaži metoodika koosneb kolmest osast - töö miimiliste ja muude kortsudega, töö periorbitaalse tsooni probleemidega ja töö huulte tsoonil - taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti.

Esmalt käsitletakse bioloogilist vananemist, varajast fotovananemist, samuti lokaalseid reljeefimuutusi ning muutusi naha elastsuses. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja seega parandades troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või kudede mahu vähenemises), kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit. Tänu sellele, et laheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täiuslik lihaskarkass, kusjuures püsiv lifting-effekt on koheselt silmaga näha. Oluline osa tööst on pühendatud miimilistele kortsudele, mille olemus on seotud lokaalse permanentse kompressiooniga epiteelrakkudele ja ebapiisava tsirkulatsiooniga sidekoes. Massaaži käigus analüüsitakse varajase vananemise põhjuseid ja tekkemehhanisme kudedes, lokaalsete muutuste morfoloogiat ja võimalusi vabaneda patoloogilisest seisundist. Massaaži kuuriga võivad kaasneda täiendavad füsioteraapilised ja kosmeetilised protseduurid, mis parandavad vananemisega seotud muutusi. 

Psühho-biostruktuurne massaaži metoodika on kombinatsioon kolmest erinevast baastehnikast - lõõgastav/antistress, lümfidrenaaž, tugev lihasmassaaž. See integreeritud massaažitehnika aitab kaasa nii psüühiliste, kui ka füsioloogiliste probleemide lahendamisele. Nimelt aitab antistressi tehnika ennetada tervise probleeme, mis on tingitud ümbritsevast keskkonnast, vabastades pingeid ja stressi. Lümfidrenaažiga normaliseeritakse mikroelementide tasakaalu, mis on oluline inimkeha kohanemisel kliima/aastaaja muutusega ülemineku aastaaegadel. Neid kahte tehnikat toetab struktuurne tehnika, millega töödeldakse kudede kihid sügavalt läbi. 

Antud massaažitehnika kaudu toimub sügav lõõgastumine (antistressi mõju), mis vabastab lihaste spasmid ja seeläbi toimub näonaha kortsude ennetamine, liigse vedeliku väljutamine, kudede elastsuse taastamine. Soovitatakse kasutada stressiga toimetuleku ja rehabilitatsiooni ajal pärast haigust, samuti vananemisega seotud probleemidega inimestele.

SESDERMA - KEEMILISTE KOORIMISTE VALIK 

Keemiliste koorimistega kiirendatakse naharakkude loomulikku uuenemist ja surnud naharakkude ehk epidermise sarvkihi eemaldumist. Naha pinnalt eemaldatakse turvaliselt pindmist kuivust tekitavat liigsarvestunud elutut kihti ja tugevdatakse naha elujõulisust tagavat dermist. 

Keemilised koorimised võimaldavad kiiresti ja tõhusalt lahendada erinevaid nahaprobleeme. Happeprotseduurid on ideaalsed naha värskendamiseks, elustamiseks ja noorendamiseks. Kõikide koorimiste põhitoime on naha uuendamine, niisutamine ja pinguldamine. Neid kasutatakse ka pigmendilaikude helendamiseks, armide ja venitusarmide silendamiseks, ebapuhta ja rasuse naha tasakaalustamiseks ja puhastamiseks, elastsuse ja pinguldatuse tõstmiseks, suurepoorilise naha silendamiseks.

Keemiliste koorimiste toime -  paraneb kosmeetikatoodete imendumine ja seega nende mõju on tõhusam, naha pinnalt eemalduvad surnud rakud ja naha uuenemine kiireneb, tekib värskem, siledam ja nooruslikum jume, reguleerub rasueritus ja väheneb komedoonide ning vistrike teke, naha niiskussisaldus paraneb ja vähenevad pindmisest kuivusest tingitud kortsujooned, kollageeni süntees kiireneb ja nahk on rohkem trimmis ning elastne, pigmendilaigud vähenevad ja naha värvus ühtlustub, samuti on nendel hapetel antioksüdatiivne vananemisvastane toime.

Sesderma laialdases tootevalikus leidub erinevat tüüpi keemilisi koorimisi erinevate nahaprobleemide lahendamiseks. Kõik keemilised koorimised eemaldavad naha pinnalt liigsarvestunud kihti ja kiirendavad naha uuenemist. Seetõttu muutub nahk jumekamaks, värskemaks ja nooruslikumaks. 

Pindmised koorimised geelkoorijatega - turvalised keemilised koorimised erinevatele nahanõudmistele. Geelkoorijates kasutatakse enamasti erinevaid puuviljahappeid (glükool-, piim-, sidrun-, õun- ja mandlihapet). Hoolduste tugevuse määrab happelise geeli toimumisaeg nahal. Enamasti soovitatakse hooldusi teostada 6 hooldusest koosneva kuurina, kuid protseduure võib kasutada ka ühekordse nahka stimuleeriva hooldusena. Hooldused ei ole valulikud ega tekita naha ketendust. 

Retinooli sisaldavad hooldused - õrnatoimelised pindmised koorimised, mida võib teostada nii ühekordse hooldusena, hoolduskuurina, kui ka järjepideva hooldusena. Hoolduseid võib teostada kõikidele nahatüüpidele ja igal aastaajal. Retinool, ehk A-vitamiin, on tõhus nahka noorendav toimeaine. Retinool reguleerib naha sarvestumist, eemaldades tõhusalt pindkuivust ja kiirendades naha uuenemist. Retinoolhooldused ei ole valulikud, tekitavad kerge pindmise ketenduse. Hoolduse järgselt kasutatakse olenemata nahatüübist naha taastamiseks alati Sesderma Silkses kreemi. 

 Alkoholialuselised happekoorimised - tugevatoimelised keemilised koorimised, mis tagavad kiired ja nähtavad tulemused. Hoolduste tugevus sõltub toodete kihtide arvust. Parimateks tulemusteks soovitame kahe nädala jooksul enne hooldust naha ettevalmistamist happeliste- või retinooltoodetega. Keemilise koorimise järgselt nahk punetab ja on tundlik. Paari päeva jooksul hakkab nahk ketendama ja vajab taastamist Silkses kreemiga.

Paranemine pärast keemilist koorimist - järgmisel päeval pärast hooldust võib esineda turse ja nahk punetab. Teisel protseduurijärgsel päeval muutub nahk pruunikaks ja enamasti ketendab seejärel kergelt 2-3 päeva. Oluline on nahka pidevalt niisutada ja rahustada spetsiaalse Silkses kreemiga. Ketenduse lõppedes jätkake tavapäraste hooldustoodete kasutamist, seejuures ei tohi tekkida kipitustunnet.

Protseduurijärgselt ei tohi nahaketendusi ära kiskuda, päevitada ega solaariumis käia, kasutada suvalisi kosmeetilisi tooteid, külastada sauna (ka aurusauna) ja basseini. 


Massaažid

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik. Seda tehakse nii õliga, kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele, võib teha nii kogu keha massaaži, kui ka lokaalselt (selg, turi, käed, jalad). Klassikaline massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse, kui ka füüsilise ülepinge korral.

Estmaster pinguldav ja mikrovananemist ennetav massaaž näole - metoodika koosneb kolmest osast: töö miimiliste ja muude kortsudega, töö periorbitaalse tsooni probleemidega ja töö huulte tsoonis, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti. Esmalt käsitletakse bioloogilist vananemist, varajast fotovananemist, samuti lokaalseid reljeefmuutusi ning muutusi naha elastsuses. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpselt lokaalsel muljumisel, soojustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja seega parandades troofilisust, kudede hapnikugarikastamist ja detoksit. Tänu sellele, et laheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täiuslik lihaskarkass, kusjuures püsiv lifting-effekt on koheselt silmaga näha. Soovituslik massaažikuur on 10 korda, 2-3 korda nädalas, toetava kuurina 2 korda kuus aastaringselt, või poole aasta pärast peaks kuuri kordama. Aga ka ühekordne protseduur (näiteks enne tähtsat sündmust) annab silmanähtavat effekti juba 2-3 tunni pärast massaaži.  

Vaata hinnakirja

Mesoteraapia

Mesoteraapia on unikaalne nahka värskendav ja noorendav protseduur, mille käigus viib kosmeetik aktiivained kergete süstetorgetega naha keskmisesse kihti ehk dermasse. Protseduur on kiire ja hästi talutav.

Mesoteraapiat soovitame naha vananemise ennetamiseks, väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel, kahvatu jume korral, rasuse ja poorse naha puhul, enne ja pärast plastilisi operatsioone. Samuti on mesoteraapia effektiivne kiire kaalukaotuse ja alanenud naha turgori korral. 

Parimaks tulemuseks soovitame ravikuuri näole: üks protseduur kord nädalas ühe kuu jooksul. Toetava kuurina üks protseduur iga 2-3 kuu tagant. 

Vaata hinnakirja

Muud teenused